*danie dla 2 osób * obiad * dla tych co dbają o linię
Składniki :
1 pierś z kurczaka
5 pieczarek
1 cebula lub 2 małe
przyprawy : curry - łyżka , słodka papryka, pieprz czosnkowy , sól
łyżka natki pietruszki, szczypiorek,
jogurt naturalny
Przygotowanie :
Pierś pokroić w paski. Pieczarki obrać i pokroić cebulę w piórka. Na łyżce oleju podsmażyć cebulę, dodać pieczarki, chwilę podsmażyć. Dodać piersi i przyprawy, wszystko smażyć na dość dużym ogniu. Dolać odrobinę wody, przykryć i dusić ok. 5 min .
Pod koniec posypać natką pietruszki i szczypiorkiem. Przed podaniem polać kleksem jogurtu naturalnego
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.