niedziela, 30 września 2012

#4 Kurczakowe paseczki w curry

                                       *danie dla 2 osób          *  obiad            * dla tych co dbają o linię





 Składniki :
1 pierś z kurczaka
5 pieczarek
1 cebula lub 2 małe
przyprawy : curry - łyżka , słodka papryka, pieprz czosnkowy , sól
łyżka natki pietruszki, szczypiorek,
jogurt naturalny

   Przygotowanie :
                         Pierś pokroić w paski. Pieczarki obrać i pokroić cebulę w piórka. Na łyżce oleju podsmażyć cebulę, dodać pieczarki, chwilę podsmażyć. Dodać piersi i przyprawy, wszystko smażyć na dość dużym ogniu. Dolać odrobinę wody, przykryć i dusić ok. 5 min .
Pod koniec posypać natką pietruszki  i szczypiorkiem. Przed podaniem polać kleksem jogurtu naturalnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.