kostka masla
3/4 szklanki brazowego cukru
3/4 szklanki cukru
2 jajka
2 1/4 szklanki maki
1 lyzeczka sody oczyszczonej
2 szklanki czekoladowych chipsow lub pokrojonej w kawalki czekolady
1 szklanka posiekanych orzechow wloskich (niekoniecznie)
1 lyzeczka ekstraktu z wanilii
szczypta soli
Przygotowanie :
Masło zmiksować na puszysta masę, dodać cukier i jajka i dobrze ubić.
Dodać make, sodę i sol, dobrze wymieszać i wsypać czekoladę i orzechy i wanilie, lekko połączyć wszystkie składniki.
Na wyłożonej pergaminem blasze układać łyżka kopczyki (świetna do tego celu jest taka typowa, okragła łyżka do lodów średniej wielkości). Piec w temperaturze 190ºC przez około 12 minut, do momentu aż brzegi zaczną się rumienić.
Wystudzić na drucianej siateczce.
Dla nas w tym przepisie jest trochę za dużo cukru, wiec zmniejszam ilość do 1/2 szklanki (oba rodzaje).
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.